0850 515 05 55

Kalitemiz

MY SERVİS GRUP, Tesis Yönetimi ve İşletimi konusunda Trakya’nın önde gelen kuruluşlarından biridir.

My Servis Grup Tesis Yönetimi ve İşletimi, Teknik Bakım, Personel Yönetimi, Güvenlik Hizmetleri, Bahçe-Peyzaj, Temizlik hizmetlerine kadar uzanan geniş bir hizmet ağına sahiptir.

MY SERVİS GRUP, tüm hizmetlerinde öncelikle müşteri ihtiyaçlarını analiz edip, her bir müşterinin özel yapısı, gereksinimleri ve taleplerini de göz önünde bulundurarak planlamala r ve organizasyonlar yaparak hizmet çözümleri üretir.

MY SERVİS GRUP, otomotiv sektöründen, gıda sektörüne, sağlık sektöründen finans sektörüne, tekstil sektöründen elektronik sektörüne kadar uzanan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

MY SERVİS GRUP olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, üstün teknolojiye sahip teknik donanım, eğitimi ve motivasyonu yüksek personelimiz ile yeni yöntemler geliştirerek, müşterilerimize çözüm sunmaktan ve onlara yüksek kalitede hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bizim, müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmet çeşitliliğimiz, profesyonelliğimiz ve yüksek hizmet kalitemiz müşterilerimizin grubumuza güvenini sağlamıştır.

MY SERVİS GRUP’un uzun yıllara dayanan tecrübesi, üstün teknolojiye sahip makine ve ekipman parkı, profesyonel kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklılığı, tüm hizmetlerimizde bulacağınız kalitenin garantisidir.

YAŞAMDA EN ÖNEMLİ ŞEY KAZANÇLARIMIZI KULLANMAK DEĞİLDİR. BUNU HERKES YAPAR.

ASIL ÖNEMLİ OLAN KAYIPLARIMIZDAN KAZANÇ SAĞLAMAMIZDIR.

MYSERVİS GRUP

HİZMETLERİMİZ